www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 1 Lokál Inn - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Lokál Inn -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Lokál Inn - disponuje restauracíHotel Praha 1 Lokál Inn - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Lokál Inn - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Lokál Inn - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Lokál Inn - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Lokál Inn - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Lokál Inn - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Lokál Inn - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Lokál Inn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Lokál Inn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Lokál Inn - na pokojích je telefon
 

Hotel Lokál Inn
Míšeňská 66/12, Praha 1 11800
Česká Republika
Hotel-Praha-Lokal-Inn@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Lokál Inn ubytování Praha 1 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Lokál Inn - ubytování Praha 1 | Vítejte

 
Hotel Praha 1 Lokál Inn Lokál Inn, prvotřídní česká kuchyně, plzeňské pivo z tanku a stylové ubytování v domě se staletou tradicí.

Unikátní spojení moderního ubytování a restaurace s pravou českou kuchyní dává příležitost ochutnat domácí kuchyni tak, jak ji vařily a vaří doma maminky a hospodyňky. Pod dohledem mistra světa v čepování v roce 2010, pana Lukáše Svobody, čepují pečlivě ošetřené plzeňské pivo nejkratší cestou z tanku do skla.

Dům nabízí ubytování ve vkusně zařízených dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Bydlení splňuje nároky moderního života s širokou nabídkou služeb v těsné blízkosti Karlova mostu, v romantickém srdci Malé Strany. Apartmány zdobí původní stropní malba s vysokou historickou hodnotou, atmosféru podkrovních pokojů dokreslují původní dřevěné trámy.

Poloha domu vybízí k procházkám uličkami Malé Strany, nabízí výhled na Národní divadlo, panorama Pražského hradu, nábřeží Vltavy, chrám svatého Mikuláše, Petřín a na další historické památky.

Dům U bílé kuželky postavil barokní stavitel Kryštof Dientzenhofer jako rodinný dům v letech 1708 až 1714. V roce 2004 byl dům zrekonstruován a dnes patří k národním kulturním památkám.

POKOJE A SLUŽBY
Lokál Inn nabízí ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích a ve čtyřech apartmánech se širokou nabídkou služeb.

Pokoje byly nedávno zrekonstruovány a jsou zařízeny ručně vyráběným elegantním, stylovým nábytkem. Apartmány zdobí původní stropní malba s vysokou historickou hodnotou, atmosféru podkrovních pokojů dokreslují původní dřevěné trámy.

Ve všech pokojích jsou k dispozici: satelitní TV, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní internetová přípojka, elektronický digitální trezor, minibar s nabídkou českých produktů, stojan na odkládání zavazadel, dobře osvětlený psací stůl. V koupelnách se sprchovým koutem nebo vanou je k dispozici vyhřívaný žebřík na ručníky, vysoušeč vlasů, kosmetické zrcadlo a přírodní kosmetika.

Hostům je poskytováno široké spektrum hotelových služeb: 24 hodinový provoz recepce (Check-in: 14:00, Check-out: 11:00), služby concierge – zajištění transferů z/na letiště, aktuální kulturní přehledy, rezervace vstupenek do divadel, na koncerty, sportovní zápasy aj., dále pomoc s výběrem a zajištěním turistických a volnočasových aktivit, zajištění okružních jízd po Praze i výletů mimo Prahu, pomoc s výběrem výletní lokality a rezervace míst, turistické materiály (mapy, průvodce, plány městské dopravy), sekretářské služby (faxování, kopírování, doručení korespondence a e-mailů hotelovým hostům), denní úklid pokojů, dále prádelna, čistírna, žehlení, zdravotnická služba na telefonu, služba buzení telefonem a další. V restauraci také Wi-Fi Free.

RESTAURACE
V přízemí a suterénu domu se nachází restaurace s typicky českou kuchyní.  Výčep, otevřená kuchyň a prosklené tanky s plzeňským pivem dotvářejí atmosféru pravé české restaurace, která nabízí poctivá česká jídla. Šéfkuchař v maximální míře nakupuje čerstvé suroviny od nejlepších regionálních dodavatelů. Všechna jídla zde připravují a dochucují tak, aby byla vhodná pro každodenní stravování. Kvalita surovin a výsledná chuť jsou nejdůležitější. Jídlo tu navíc v maximální míře připravují způsobem, který nepoškozuje prostředí, což je v souladu s myšlenkou hnutí Slow Food, ke kterému se restaurace hrdě hlásí.

Hotelovým hostům je k dispozici denní jídelní lístek restaurace. Snídaně jsou součástí ubytování a podávají se denně od 8:00 do 10:00 hodin.

POLOHA
Lokál Inn má ideální polohu v historickém jádru Prahy, v těsné blízkosti hlavní kulturní památky – Karlova mostu (1357). V dosahu pěší chůze se nachází Pražský hrad (15 minut), Staroměstské náměstí (15 minut), Národní divadlo (15 minut). Umístění domu nabízí procházky romantickými uličkami Malé Strany, výhled na Národní divadlo, panorama Pražského hradu, nábřeží Vltavy, chrám svatého Mikuláše i Petřín.
V dochozí vzdálenosti (5 minut) je stanic